Соціальний педагогКосачева Оксана Василівна

В своїй діяльності сприяю формуванню та корекції моральної сфери дитини, що зумовлює створення змістовного та емоційно-формувального простору для вихованців закладу, залучення дітей до вивчення культурної спадщини рідного краю, національних традицій, організацію спільної діяльності дітей, яка сприяє розвитку спілкування і взаємин дітей, отримання дитиною уявлення про іншу людину і про саму себе, про свої можливості.


25.zdo1

25.zdo4

Майстер-клас на “День ляльок”
Автор: ЖНВК №25 - 20.03.2024

До міжнародного Дня ляльок спільно з творчою майстринею Оксана Косачева для педагогів було проведено особливий майстер-клас зі створення ляльки-маріонетки, яка…

Читати далі
Сторітелінг. Використання кубиків Рорі.
Автор: ЖНВК №25 - 23.02.2024

 Розвиває мовлення, вміння взаємодіяти, фантазію, формує адекватну самооцінку, гнучкість мислення під час об’єднання обраного зображення та відповіді, відпрацьовуються навички імпровізації….

Читати далі
Експерименти з молоком
Автор: ЖНВК №25 - 20.02.2024

Екскременти з молоком “Чи можна малювати з допомогою молока?”. Розвиває спостережливість, увагу. Розвиває комунікацію дитини, вміння взаємодіяти.

Читати далі
“Халабуда” – емоційний розвиток дошкільників
Автор: ЖНВК №25 - 17.01.2024

#UNICEF #ВГО“Асоціація працівників дошкільної освіти” #дошкілля #unicef_spilno Всі діти люблять будувати невеликі схованки. Для цього потрібно лише стіл, кілька стільців,…

Читати далі