Обережно! Ботулізм!
Обережно з консервами і соліннями
42 людини захворіли на ботулізм через вживання неякісних консерв
За десять місяців 2022 року в Україні зареєстрували 71 осередок ботулізму, унаслідок яких захворіли 79 людей, з них дві дитини. Чотири випадки стали летальними.
Майже 60% людей, які захворіли на ботулізм, — чоловіки. Переважно хворіли люди віком 18–59 років (75%).
Більше половини хворих (53%) захворіли через виживання консервованих продуктів.
Загалом до недуги призводило вживання таких продуктів:
Звертаємо увагу українців! На жаль, через війну багато з нас опинилися в умовах, коли доступу до свіжої і якісної їжі немає. Проте закликаємо з обережністю вживати зимову заготівлю та консерви.
Щоби вберегтися від ботулізму:
При перших проявах симптомів недуги — негайно викличте швидку!
Детальніше: https://bit.ly/3uztZDz
За матеріалами Центру громадського здоров’я України.